pondělí 1. října 2012

Foodlover tašky

Protože bytostně nesnáším nosit nákupy v igelitkách, které se mi zařezávají do dlaně, jsou extra nevzhledné a  mám jich doma celou bednu (ať žije ekologie!), a protože mě naopak vždycky hrozně potěší najít pod stromečkem něco, co má nápad, připravila jsem pro Vás gurmánské nákupní tašky.
 V lepší kvalitě najdete návrhy zde http://bit.ly/QCoE3s

Tašky budou k dostání u mě na blogu ve všech třech variantách cca. v polovině října za cenu 99,-- Kč plus případné náklady na dopravu. Dalo to sice zabrat, ale nakonec se mi podařilo sehnat tašky vyrobené z kvalitního a silného plátna, takže v nich můžete klidně nosit i lahve a těžké nákupy. Další upřesňující informace včas najdete na blogu.

Projekt tašky jsou taková naše domácí výzva. Já jsem totiž od přírody hrozně nerozhodný člověk, na začátku jsem měla v hlavě jen velice hrubou představu. Co jsem ale věděla jasně bylo, že ty tašky musí být prostě krásné! Naštěstí žiju s někým, koho živí dělat krásné věci...Tímto moc děkuji www.marekbouska.cz za to, že vzal mou hrubou představu do vlastních rukou a udělal z ní tři návrhy,  na které se pořád nemůžu vynadívat.

Tašky jsou teď tak trochu naše "dítě", tak snad se budou líbit i Vám!
Žádné komentáře:

Okomentovat