neděle 11. listopadu 2012

Vánoční soutěž o foodlover plátěnky

Já mám hrozně ráda Vánoce, miluju lámat si hlavu nad tím, co komu dám, mám dokonce ráda i bloumat po městě a všechno shánět, a potom na konec ten pocit, když vidím, že z toho mají obdarovaní radost, k nezaplacení! A protože můj blog teď ke mně taky už prostě patří, rozhodla jsem se Vám pod Vaše stromečky taky něco nadělit a udělat Vám tak radost.

Soutěží se celkem o sedm kusů plátěnek, které mají o kousek nižší gramáž než ty, které prodávám na blogu.


Pravidla jsou jednoduchá:


1. Být mým fanouškem na mé facebookové stránce.

2. Vyfotit Váš největší podzimní gurmánský zážitek. Ať už to jsou fotky jídla, které jste uvařili doma, dali jste si je v restauraci či kavárně, ať už to jsou fotky z Vašeho oblíbeného trhu nebo fotky, na kterých je zachycena Vaše oblíbená činnost, která má souvislost s podzimem a jídlem. Prakticky cokoli, co Vám teď na podzim udělalo radost a má to souvislost s jídlem či pitím a zároveň je to zachyceno na hezké fotce. 

3. Poslat fotku na adresu tereza@foodlover.cz do neděle 2. prosince 2012 do půlnoci. Každý se může soutěže zúčastnit pouze s jednou fotkou. Odesláním fotky na můj email zároveň potvrzujete, že k fotce máte autorské právo, fotka je Vaše či jste ji poslali se souhlasem autora.

4. Na začátku prosince budou všechny fotky, které splňují uvedená pravidla, zveřejněny a proběhne  o nich hlasování ve facebookové aplikaci. Sedm fotek s nejvíce hlasy získá tašku.  

Protože prosté "lajkovací" soutěže jsou proti pravidlům facebooku, musím hned na začátek poděkovat klukům z apploud.cz, kteří byli tak hodní a slíbili mi vyvinout facebookovu hlasovací aplikaci, tak aby vše proběhlo v souladu s pravidly facebooku a zároveň se do hlasování mohli zapojit Vaši kamarádi, známí, ale i další fanoušci foodloveru, kteří se třeba ani sami do soutěže nezapojili.

Hodně štěstí! 

Žádné komentáře:

Okomentovat