pátek 19. prosince 2014

Zimní smoothie

Musím Vám něco prozradit, foodlover se na sklonku roku rozhodl, že je třeba zbavit se nežádoucích státnicových kil a pustil do zdravějšího života obecně. Vynechala jsem dortíky, začala si poctivě nosit do práce krabičky, k tomu trochu sportu a za 7 dýnů je přesně 5 kilo dole. Cítím se jak nový člověk a přemýšlím nad tím, jak to udělám o Vánocích, aby mě po Novém roce nečekala ta samá pohádka. A jak s tím souvisí smoothie? Je to taková dobrůtka, kterou si dopřávám, když mám chuť na něco sladkého a zároveň nechci moc hřešit.Ingredience (2 porce):

1 a půl pomeranče
ananasová šťáva dle potřeby
5 kostek ledu
špetka skořice
citronová šťáva
kousek zázvoru (0,5 cm)

Postup:


Pomeranč oloupeme a nakrájíme, vložíme do mixéru, přidáme plátek zázvoru, zalijeme ananasovým džusem, přidáme špetku skořice a pár kapek citronové šťávy. Promixujeme do hladka, přidáme kostky ledu, přepneme mixér na mód pulse a ještě chvíli mixujeme. 

1 komentář:

  1. Gratuluji ke shozeným kilům ;-) Tento recept vypadá velmi zajímavě a po Novém roce ho určitě vyzkouším. Já jsem se rozhodla, že to přes Vánoce letos nebudu řešit a po Novém roce se dám na nový styl, více zeleniny, salátů a tak. Mimochodem, děkuji za krásné taštičky, už obě udělaly radost novým majitelkám :-) bára.kára blog

    OdpovědětVymazat