úterý 27. října 2015

Nová plátěná taška Fork & Knife

Je tu podzim a s ním i nová plátěnka! Na svět přišla Fork & Knife. Jednoduchá, s mým oblíbeným heslem, ideální na těžké nákupy, pod vaše vánoční stromečky a nebo třeba do školy na knížky, sešity a samozřejmě svačiny. Je přesně taková, jakou jsem si ji představovala. Přála bych si, abyste si ji oblíbili stejně jako já, a abyste ji rádi nosili stejně jako všechny předchozí (všechny kousky, které jsou momentálně k dispozici najdete tady).

Ode dneška si tašky můžete objednávat (jak přesně objednat najdete dole v tomto článku), tašky se budou tisknout v příštím týdnu a k vyzvednutí/odeslání budou od 6. 11. 2015. 

Moc děkuji Markovi, který už tři roky trpělivě designuje všechny foodlover tašky a děkuji malé rodinné tiskárně mých rodičů Archys za to, že pro mě tašky v malém nákladu, ručně a s láskou vyrábí.Fork & Knife


Cena: 129 Kč

Varianta č. 1

Černá taška + bílý potisk

Varianta č. 2

Natur taška + tmavě šedý potisk

Varianta č. 3

Natur taška + potisk námořnická modř

Všechny tašky jsou s dlouhým uchem a nesloženým dnem.

Materiál

100 % bavlna, pevné plátno, dlouhé ucho

Velikost tašky 

cca. 35 x 40 cm

Barva potisku

červená, modrá, bílá


Obecné informace


Jak si tašky objednat:


Vždycky přes email tereza@foodlover.cz

Uveďte prosím motiv tašky, počet kusů, a jakou formu doručení volíte. Pokud chcete zaslat tašky poštou, napište rovnou prosím Vaši doručovací adresu.

Doprava a platba:


Osobní převzetí - Praha Žižkov (u foodloverů doma) nebo třeba i okolo Václavského náměstí, když jdu z práce nebo do práce a nebo taky v mém rodném Táboře. Platba probíhá při předání. Protože nemáme žádné prodejny nebo místa, kde by šlo tašky celodenně převzít, je vždycky potřeba domluvit konkrétní místo, den a čas předání. Prosím o Vaši dochvilnost, protože mi moc ulehčuje


Doručení poštou - platba předem na můj účet (poštovné do 6 ks tašek 49 Kč, více kusů řešeno individuálně), dobírkou (poštovné 99 Kč). Platební údaje vám sdělím v emailu.


Moje momentální časové možnosti mi dovolují tašky rozesílat vždycky hromadně jednou, maximálně dvakrát týdně, nejčastěji v pondělí. Proto mějte prosím trochu trpělivosti. Samozřejmě pokud napíšete, že tašku potřebujete do dvou dnů k narozeninám, jako dárek nebo prostě urgentně, vždycky takové prosbě vyhovím.

Údržba tašek:

Praní na 40°C, nežehlit přes potisk, nejlépe se žehlí naruby.


3 komentáře:

  1. Tašky jsou z kvalitního materiálu, design na jedničku a slečna je velice sympatická, ochotná a milá. Fandím vašemu rodinnému podniku a těmto stránkám!
    Karin

    OdpovědětVymazat
  2. Tašky vypadají krásně! :) Myslím, že neodolám..
    http://justbebonita.blogspot.cz

    OdpovědětVymazat