Jsem Tereza, milovnice jídla a všeho, co s ním souvisí.

Víc o mně

Setkání s foodloverem

Setkání s foodloverem

Blogu letos bude pět let. Za tu dobu jsme se už mohli mnohokrát potkat. Třeba na Apetit pikniku, když jste si od nás kupovali burger nebo jsem možná někomu z vás předávala plátěnku, kterou jste si ode mě koupili. Ještě jsme ale nikdy neměli příležitost jen tak se večer potkat, popovídat si a třeba si spolu i něco uvařit. Letošní rok je plný milých náhod, překvapení a velkých kroků, o tom zase ale někdy příště. Každopádně setkání je dalším z nich. Pokud budete mít chuť se se mnou alespoň na chvíli vidět, doražte, budu se na vás všechny těšit!

Kde: Electrolux Avantgarde škola vaření, Evropská 2690/17, Praha 6 – Dejvice

Kdy: Čtvrtek 30. 3. 2017 od 17:30

Jak se přihlásit: emailem na tereza@foodlover.cz, setkání je maximálně pro 30 osob, takže prvních třicet přihlášek, které dorazí, mají zajištěný vstup. Pokud by na někoho nevyzbylo místo, snad se mu poštěstí někdy jindy, udělám všechno proto, aby tohle setkání nebylo poslední.

Co se tam bude dít: Potkáme se, dáme si sklenici dobrého vína a něco dobrého k tomu, popovídáme si o čemkoliv nás napadne, třeba o vaření, o tom, co se nám v kuchyni daří a na co si naopak netroufneme. Ráda ale uvidím i ty, kteří rádi blog sledují, ale sami nevaří, jsem si jistá, že je spousta témat, která máme společná. Pokud budete chtít,  nazdobíme si sněhovou pusinku a připravíme skvělý roast beef. Ochutnáte i mou krémovou bramboračku inspirovanou babiččiným receptem. Společně všehno potom sníme. Pokud si na vaření netroufnete, můžete prostě jen strávit příjemný večer, do ničeho vás rozhodně nutit nebudu. Na památku si každý nakonec odnese foodlover plátěnku, aby mohl nákupy z obchodu nosit stylově a nemusel kupovat pokaždé igelitku. Věřím, že se vám bude hodit a vzpomenete si na mne pokaždé ji vyndáte.

Co za to: Setkání je samozřejmě pro každého z vás zdarma, za podporu děkuji Electroluxu, který ho umožní. Setkání proběhne v rámci mé krásné nové spolupráce s Electroluxem, která má název Chuť zažít víc! Jsem za ni moc vděčná a děkuji za ni. Předem a narovinu říkám, že se nejedná o žádnou reklamní předváděcí akci.

Pojďme spolu zažít víc! Těším se.

Omeleta se špenátem a čerstvým sýrem

Omeleta se špenátem a čerstvým sýrem

Hovězí guláš

Hovězí guláš