Plátěné tašky foodlover

Je to už dávno, co mě napadlo, že by bylo fajn k blogu přidat ještě plátěné nákupní tašky. Odnosila jsem v nich od těžkých nákupů po učebnice, vy jste s nimi udělali radost spoustě lidí, na Vánoce, k narozeninám nebo prostě jen tak. Postupně vznikla série plátěných tašek s motivy pro milovníky jídla, najdete je níže. V nabídce jsou tašky stále, takže pokud tu svou ještě nemáte, můžete si ji objednat.

DSC_0334-mb.jpg
DSC_0441-mb.jpg


Souhrnné informace ke všem taškám


Jak si mám tašku objednat?

Vždycky přes email tereza@foodlover.cz. Uveďte prosím motiv tašky, přesný počet kusů, a jakou formu doručení a platby volíte. Pokud chcete zaslat tašky poštou, napište prosím i vaši doručovací adresu.


Kolik taška stojí?

Každá taška stojí 149 Kč, cena je jednotná pro všechny barvy i motivy potisku.


Jak se ke mně taška dostane a jak ji zaplatím?

Osobní převzetí - v současné době je možné převzetí v Praze a Táboře, po vzájemné dohodě. Při osobním převzetí mi tašky můžete zaplatit v hotovosti.

Doručení poštou - tašky zasílám doporučenou zásilkou prostřednictvím české pošty. Platba je možná buď předem na můj účet, poštovné do 6 ks tašek vyjde na 69 Kč, nad 6 ks se dohodneme individuálně. Platit také můžete na dobírkou, poštovné je potom 109 Kč. Platební údaje obdržíte po objednání tašek.

Moje momentální časové možnosti mi dovolují tašky rozesílat vždycky hromadně jednou, maximálně dvakrát týdně, nejčastěji v pondělí. Proto mějte prosím trochu trpělivosti. Samozřejmě pokud napíšete, že tašku potřebujete do dvou dnů k narozeninám, jako dárek nebo prostě urgentně, pokud je to jen trochu možné, takové prosbě ráda vyhovím.


Jak mám tašku udržovat?

Tašku perte na 40°C, nežehlete ji přes potisk, nejlépe se žehlí naruby. Pokud budete dodržovat tento návod, potisk vám vydrží na věky.


Jak velká taška je a z čeho je vyrobená?

Taška je vyrobená ze 100% bavlny. Rozměry tašky jsou cca. 40 x 35 cm. Ucho je delší, od horní hrany tašky do středu ucha cca 32 cm, ucho je dostatečně dlouhé na nošení přes rameno (i pánské).


Kde taška vznikla?

Taška vznikla v sítotiskové dílně Archys mých milých rodičů, na jihu Čech, v Táboře. Je vyrobená ručním sítotiskem, s láskou a nadšením.


tasky-680.jpg
DSC_0448-mb.jpg
DSC_0348-mb.jpg
DSC_0462-mb.jpg
DSC_0403-mb.jpg
FORK black + white.jpg
 

Taška Hungry

Taška, která mě naprosto vystihuje. Je k dispozici ve dvou provedeních.

Varianta černá taška s bílým potiskem
Varianta natur taška  s tmavě šedým potiskem

 
 

Taška Paris

Taška Paris je nejprodávanější ze všech. S motivem Francie vybízí k šálku kávy a teplému croissantu. Je k dispozici pouze v jedné variantě, černočervený potisk na tašce barvy natur.

 
 

Taška Cupcake

Život je opravdu příliš krátký na to, abychom jedli špatné jídlo. Taška dostupná pouze v černé variantě s bílým potiskem.

 
 

Taška Vanilla

Nejstarší ze všech, ale neustále v kurzu. Dostupná pouze ve variantě natur taška s barveným potiskem.

 
 

Taška London

Smutná zpráva je, že Londýn není momentálně dostupný. Jeho dotisk ale plánuji.

 
 

Taška Fork Knife

Taška Fork Knife je k dispozici celkem ve třech barevných variantách.

Varianta černá taška s bílým potiskem
Varianta natur taška s tmavě šedým potiskem
Varianta natur taška s potiskem v barvě námořnická modř (nahoře v tomto příspěvku)